gulsen

İsim
: Gulsen Ç.
Kayıt Tarihi
: 6 Eylül 2018
Son Giriş
: 10 ay


Hakkımda

10 yıldır profesyonel makale yazarlığı yapıyorum. Teknoloji, coin ve oyun haricinde her konuda içerik üretiyorum. SEO uyumlu ve gerçekten okumaktan keyif alınan içerikler yazıyorum. Piyasayı düşüren yazarlarla kıyaslayarak ücret konusunda pazarlık yapmak isteyenlerden vaktimi çalmamalarını rica ediyorum. Kaliteli ve özgün içerik isteyenler beni tercih edebilir. Referans için makale Seo sitesine de sorabilirsiniz. Uzun yıllardır o firmayla da çalışıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kaliteli, özgün ve her sipariş için yeni içerik oluşturuyorum. İçeriklerim internetten bakıp yalan yanlış bilgilerle yazılmaz. Ciddi bir araştırma ve ansiklopedik bilgi, sektörel deneyim ve profesyonel birikim doğrultusunda yazılmaktadır. Siparişin grubuna göre günde 20 bin kelime yazabiliyorum. Tüm içerikler özgünlük kontrolü, editöryal kontrol ve son okumalardan geçirilerek teslim edilmektedir.

İçeriklerin hepsi için revize talebi isteyebilirsiniz. SEO uyumlu içerikler için semantik ve standart biçimde anahtar kullanılır. Ekstra anahtar kelime, öne çıkan içerik ve benzer taleplerinizi siparişlerinizde belirtmelisiniz. Siparişlerinizin teslimat süresi, siparişi verdiğiniz ve ödemeyi yaptığınız andan itibaren 24 saattir. (iş yoğunluğuna bağlı olarak süre değişir, bilgi alınız) Spam içerikler yazmıyorum o yüzden anahtar kelimelerinizi ve ne istediğinizi belirleyip içeriği bana bırakın. Kalitesiz bir içeriği ücretimin 2 katını verseniz dahi yazmam. O yüzden müdahale etme konusunda geçici bir öne çıkma için ısrarcı olmayın. 

Spam içerikler sizi kısa sürede öne çıkarır ama süreklilik sağlamaz. Bu yüzden rakip analizi, hedf anahtar kelime kullanımı ve trendler doğrultusunda anahtar kelimeler seçip, önceliği kaliteli içeriğe verenler benimle çalışmaktan mutluluk duyacaktır. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.