ginkgo

İsim
: Gi .
Kayıt Tarihi
: 22 Ağustos 2021
Son Giriş
: 6 gün


Hakkımda

Lisans Biyoloji bölümünden mezun oldum, aynı dalda yüksek lisans yapmaktayım ve tez çalışma alanım mikrobiyal biyoteknoloji. Genetik, biyoteknoloji, genel biyoloji, mikrobiyoloji vb ilgili diğer dallarda da anlaşılır, nispeten basit içerikler üretmek ve ilgi alanlarımdan ise cilt bakımı,güzellik, sağlıklı yaşam konularında özgün ve şaşırtıcı içerikler yazmak için buradayım . Farklı alanlarda da içerik hizmeti vermekten memnuniyet duyarım.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talepleriniz doğrultusunda özgün içerikler üretebilir ve zamanında teslim edebilirim. Yazım ve imla kurallarında kendime güveniyorum. Yeni bilgiler edinmeye ve öğrenmeye açığım, konu hakkında doğru kaynaklarda sistemli ve kapsamlı araştırma yapıp, olabildiğince eksiksiz ve özellikle de önemli noktaları öne çıkararak; basit ve anlaşılır bir Türkçe ile özgün içerikler üretebilirim.  Teslim zamanında hassasım ve mümkün olan en kısa sürede içeriklerinizi teslim ederim. 

Buradaki amacım sizi tatmin edecek içerikler üretmenin yanı sıra kendimi geliştirmek.

Çağımızda doğru bilgiye ulaşmak zor olmasına rağmen, doğru bilginin peşindeyim ve öğrendiklerimi ya da bildiklerimi tüm şeffaflığıyla içeriklerime aktarmaya hazırım. Sevgiler.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.