ercanarac

İsim
: Ercan A.
Kayıt Tarihi
: 29 Mayıs 2018
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Merhabalar, Ben Ercan Araç. 1988 Tokat doğumluyum. 1998'den beri İstanbul'da yaşamaktayım. Küçük yaşlardan itibaren inşaat sektöründe bulundum. Lisans eğitimimi Tekirdağ'da İnşaat Mühendisliği okuyarak tamamladım. Şu anda da iş güvenliği üzerine yüksek lisans yapmaktayım. Küçüklüğümden beri teknolojik makinelere ilgim bulunmaktadır. Bunlara ek olarak yine aynı dönemlerden itibaren psikoloji ve sosyoloji alanlarında amatör çalışmalarım ve araştırmalarım oldu. Bunların dışında boş zamanlarımı enstrüman çalarak, film izleyerek, kitap okuyarak ve gezerek geçirdim. Kendi mesleğime ek olarak psikoloji alanında çalışmalarım devam etmektedir.


Fiyat Tarifesi: 1.60 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz doğrultusunda seo uyumlu yazılar yazmaktayım. Her şeyden önce ilgi alanlarım ve çalışmalarım geçerliliğini devam ettiren ve ettirmeye devam edecek konular üzerinedir. Çok iyi bilindiği gibi teknoloji, sosyoloji, psikoloji ve inşaat sektörü her daim üzerindeki çekiciliği korumuştur. Özellikle sosyoloji ve psikoloji alanı oldukça dikkat çeken ve merak uyandıran alanlardır. Bu alanlarda da oldukça özgün yetkinliklerim olduğunu düşünmekteyim. 

Neden Ben?

İlgili olduğum alanlar hakkındaki düşüncelerim okuyarak veya izleyerek oluşturduğum fikirlerle beraber, çoğu yorum ve önerilerim tamamen şahsıma aittir. Yazılarım oldukça akıcı ve her kesimin anlayabildiği bir dildendir. Çünkü bu sadece bu konuda dikkat çekmek veya maddi bir yarar sağlamak değildir. Bunların yanında fikirlerimi daha geniş kitlelere iletebilmektir.

Peki bütün bunların sizlere ne katkısı olabilir?

İnsanlar internet aleminde özgün fikirler görmeyi severler. Bu durum, sitenizin bir uğrak yeri ve çalışma sahası olacağı anlamına gelmektedir.

Bir çok düşüncem bir çok insana ilginç geleceğinden, sitenizin merak edilen bir site olmasını sağlayacaktır.

İnsanların sitenizde bulunma süreleri artacaktır.

Yeni ziyaretçiler kazandıracaktır.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(3)

bilgido
15 Haziran 2018 15:18 tarihinde gönderildi.

gayet başarılı

bilgido
17 Haziran 2018 19:02 tarihinde gönderildi.

Bu arkadaş işini biliyor.

yildirimx
19 Haziran 2018 14:12 tarihinde gönderildi.

fazlası var eksiği yok teşekkürler