dilaraozgun

İsim
: Dilara Ö.
Kayıt Tarihi
: 21 Aralık 2020
Son Giriş
: 10 ay


Hakkımda

Sayfayı açalı neredeyse 1 ay oldu fakat kendi işlerim nedeniyle hiç aktif olamadım. Her yeniliğin güzel sonuçlar doğuracağına ve sizlerle beraber başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum. :) Disiplinli , araştırmacı ve azimli birisiyim. İki üniversite okuyorum ve başarılı bir şekilde yürütüyorum. Hem kendimi geliştirmek hem de size yararlı olmak için bu platformdayım. Kendime güveniyorum ve çoğu konuda ilgi çekici yazılar yazabileceğime inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstek ve ihtiyaçlarınızı söylemeniz durumunda çoğu konuda (bilgim dahilinde) yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. İletişimsizlik olmadığı sürece her sorun çözülebileceğine inanıyorum. Sipariş vermeden önce istediğinizi tam anlamam için mesaj atarsanız mutlu olurum.

 

Yeni şeylere açık, araştırmacı, meraklı bir kişiyim. Bu siteye yeni katıldım fakat daha önce dergilere de yazı yazdım. Etkili dil kullanarak özgün şeyler üretmeyi seviyorum. Araştırma yapmayı bunun sonucunda bir çıkarım yapmayı seviyorum. Yazı yazmak bir konu hakkında fikit beyan etmekten keyif alıyorum. İşimi aksatmaktan hiç hoşlanmam. Her şeyi zamanında yapmaya özen gösteririm. Yoğunluğuma göre ve istediğiniz yazının konusuna göre yazı bir saat içinde de elinizde olabilir bir günde de.

Bana güvenen insanları hayal kırıklığına uğratmaktan kaçınırım ve bir kere benimle çalışırsanız devamının geleceğine inanıyorum. Güzel işlerde görüşmek dileğiyle. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.