dilaa41

İsim
: Dilanur N.
Kayıt Tarihi
: 19 Mart 2018
Son Giriş
: 3 hafta


Hakkımda

Edebiyat ve büro yönetim öğrencisiyim, yaklaşık bir sene öncesinde başladığım makale yazarlığını kendim için bir ek iş olarak benimsedim ve kendimi kısa sürede geliştirdim. Özellikle birçok makalede talep edilmekte olan özellikleri daima göz önünde bulundurarak eksiksiz yazarak, yazılarımdaki kaliteyi göstermekteyim. Hemen hemen her kategoride içerik hazırlamakta olup yeterli deneyime sahibim.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için en iyi içerikleri hazırlayabilirim. Yazdığım tüm yazılar seo kurallarına hakim olup asla kalitesiz olmamaktadır. Makale yazarlığına dair tüm kurallara hakim olarak yazdığım birçok yazı birçok sitede yayınlanmış olup oldukça beğenilmiş durumdadır.

Yapmakta olduğum tüm işleri tam zamanında, isteklerinize göre hazırlayacağımdan şüpheniz olmasın. Bu işte kendime belirlemiş olduğum prensipler doğrultusunda tamamen özgün bir şekilde içerik hazırlamaktayım. Özgün ve farklı tarzda hazırlanmış olan içerikler şüphesiz birçok kişi tarafından ilgi çekmekte olup,sıralamaya en üstlere çekebilmektedir.Bundan dolayıda mutlaka yazdırmış olacağınız tüm içeriklerin özgün olması gereklidir bu konuda sizlere kaliteli içerikler üreterek  her geçen daha da iyi olmak için çalışacağım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği

Müşteri Yorumları(1)

musadgn
22 Mayıs 2018 15:53 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler