• Giriş
  • Kayıt Ol

demiroglumit

İsim
: Ümit D.
Kayıt Tarihi
: 1 Ağustos 2021
Son Giriş
: 2 ay

Deneyimli Yazar
Hazır Makalesi (4)


Hakkımda

Web sitelerini güncel tutmak isteyenler için özgün, yaratıcı içerikler üretiyorum. Belirli bir konuda içerik talebinde bulunursanız destek olmaktan memnuniyet duyarım. İstenen konularda araştırma yaparak web siteleri ve bloglar için dil bilgisi kurallarına uygun, görsellerle zenginleştirilmiş Türkçe içerik sağlarım. Google'da üst sıralarda çıkmak için Google ilke ve kriterlerine uygun tamamen ÖZGÜN & SEO UYUMLU makaleler üretebilirim. Web sitenizin blog sayfası, kategori & tanıtım yazısı yada e-ticaret sitenizde ürün açıklama yazısı olarak da kullanabilirsiniz. Akademik alanda da her türlü konu ile ilgili araştırmalar yaparak hızlı bir şekilde özgün içerikler üretebilirim.


Müşteri Yorumları (9)

icerik.net
6 Ocak 2022 14:46 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

murat1
10 Eylül 2021 17:13 tarihinde gönderildi.

Ümit bey gerçekten işinin hakkını veriyor. kalemi ve zekası çok sağlam bir arkadaş. Anahtar kelimeleri çok zekice kullanarak gerçekten harika yazılar yazıyor. Teşekkür ederim.

fatma_kocoglu
3 Eylül 2021 20:30 tarihinde gönderildi.

Ümit Bey, ihtiyacımıza yönelik olarak çok efektif bir proje ortaya çıkardı. Kesinlikle tavsiye edebileceğim çok çok iyi bir yazar. Hem hızlı geri dönüş sağladık, hem de çok kibar bir insandı :) Çözüm odaklıydı ve bir yolunu buldu :) Başarılarının devamını diliyorum.

murat1
1 Eylül 2021 08:49 tarihinde gönderildi.

Oldukça hızlı ve çok güzel iş. Kesinlikle, çekinmeden sipariş verebilirsiniz.

esya
30 Ağustos 2021 06:57 tarihinde gönderildi.

Whatsapp Destek - icerik.net