• Giriş
  • Kayıt Ol

demiroglumit

İsim
: Ümit D.
Kayıt Tarihi
: 1 Ağustos 2021
Son Giriş
: 1 ay

Deneyimli Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Merhaba ben Ümit, 2018 yılından beri işletme, kuruluş ve şahıslara Freelancer Web Tasarım Uzmanı olarak hizmet veriyorum. Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. Web ortamının bana sağladığı yenilenme ve kendini geliştirme kavramlarının bilincinde olarak hem iş hem de bireysel hayatta benzersiz olmanın önemli olduğunu düşünüyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"demiroglumit" Örnek İçerikleri

  • Bornova Parça Eşya Taşıma

  • E-Ticaret Sistemleri Hizmeti

  • GDPR Nedir GDPR Kapsamında Türkiye_deki Firmaların Sorumlulukları Nelerdir

  • Saç Ekiminde Doğru Teknik Nasıl Belirlenir

  • Vegan Çamaşır Temizleme Ürünleri

Hizmet Açıklaması

SEO Uyumlu Web Sitesi İçeriği

Web Sitesi İçeriği, modern işletmeler için başarının anahtarıdır. Ustalıkla ile hazırlanmış içerik hedeflerinizle uyumlu bir içerik pazarlama stratejisi geliştirmenize ve hedef kitlenizle bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

Bununla birlikte harika içerik planlamak ve oluşturmak kolay değildir.

Ben sizin için doğru anahtar kelimeleri belirleyebilir, bunları kullanarak SEO Uyumlu Web Sitesi İçeriği oluşturabilirim.

● SEO Uyumlu Web Sitesi İçeriği

SEO, daha fazla organik trafik elde etmek amacıyla bir web sitesinin Google gibi arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmayı amaçlayan bir dizi süreçtir.

Web sitesi içerikleri, arama motoru optimizasyonunun bir parçasıdır. Ben sizin için hem arama motoru algoritmalarına hem de kullanıcılara hitap eden yüksek kaliteli içerik oluşturabilirim.

● Özgün Web Sitesi İçeriği

Özgünlük, daha önce yapılmamış şekilde üretilen her türlü materyali ifade eder. Bu kavram Web Sitesi İçeriği oluşturma stratejisinde çok önemli bir rol oynar.

Yüksek kaliteli özgün içerik, sayfanızın arama sıralamasını iyileştirmenize yardımcı olur. Bununla birlikte benzersiz bir içerik oluşturmak güvenilirliğinizi artırabilir ve kendinizi yaptığınız işin uzmanı olarak kanıtlamanıza yardımcı olur.

Sizin için üreteceğim içerikler, intihal testlerine tabi tutulacak ve iş sonu rapor olarak iletilecektir.

● Neden Ben?

2018 yılından beri işletme, kuruluş ve şahıslara Freelancer Web Tasarım Uzmanı olarak hizmet veriyorum.  Tanıtım yazısı, blog içeriği, ürün açıklaması, kategori açıklaması, web sitesi içeriği, meta açıklaması gibi birçok içerik üretiminde yer aldım. Bunula birlikte Web Tasarım ve WordPress Destek hizmetleri veriyorum.

Aldığım eğitimler ve sertifikalar ile web standartları, kullanıcı deneyimi ve SEO kavramlarına oldukça hakimim. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bu sektörün içinde bulunmaktan oldukça keyif alıyor ve yaptığım tüm işleri ilk gün olduğu gibi severek yapıyorum.

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Meta Açıklaması

Müşteri Yorumları (9)

icerik.net
6 Ocak 2022 14:46 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

murat1
10 Eylül 2021 17:13 tarihinde gönderildi.

Ümit bey gerçekten işinin hakkını veriyor. kalemi ve zekası çok sağlam bir arkadaş. Anahtar kelimeleri çok zekice kullanarak gerçekten harika yazılar yazıyor. Teşekkür ederim.

fatma_kocoglu
3 Eylül 2021 20:30 tarihinde gönderildi.

Ümit Bey, ihtiyacımıza yönelik olarak çok efektif bir proje ortaya çıkardı. Kesinlikle tavsiye edebileceğim çok çok iyi bir yazar. Hem hızlı geri dönüş sağladık, hem de çok kibar bir insandı :) Çözüm odaklıydı ve bir yolunu buldu :) Başarılarının devamını diliyorum.

murat1
1 Eylül 2021 08:49 tarihinde gönderildi.

Oldukça hızlı ve çok güzel iş. Kesinlikle, çekinmeden sipariş verebilirsiniz.

esya
30 Ağustos 2021 06:57 tarihinde gönderildi.

Whatsapp Destek - icerik.net