berfiniel

İsim
: Berfi N.
Kayıt Tarihi
: 24 Mart 2021
Son Giriş
: 3 gün


Hakkımda

Kendimi bildim bileli yazıyorum. Kendimi ifade etmek için başladığım içerik yazarlığında birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. Özellikle sinema üzerine içerik üretmekten keyif alıyorum. Ancak her konuda aynı kalitede iş çıkarabilirim. Ayrıca İngilizce çeviri hizmeti de sağlamaktayım. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Kalite ve özgünlük arıyorsanız aradığınız kişiyim.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kendimi bildim bileli yazıyorum. Kendimi ifade etmek için başladığım içerik yazarlığında birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. Özellikle sinema üzerine içerik üretmekten keyif alıyorum. Ancak her konuda aynı kalitede iş çıkarabilirim. Ayrıca İngilizce  çeviri hizmeti de sağlamaktayım. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Kalite ve özgünlük arıyorsanız aradığınız kişiyim.

Çeşitli internet sitelerinde içerik üreticiliği yaptım. Hala aktif olarak yazarlık yaptığım siteler bulunmakta. İstek üzerine İngilizce çeviri de yapabilirim. Eğitimim ve edebiyat iç içe olduğu için yazma deneyimim var. İlgim olan konularda daha rahat ve kolay yazıyorum fakat her konuda içerik sunabilirim. Yazmanın bir sınırı olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden isteklerinize göre içeriği esnetebilirim.

Özgün ve SEO açısından güçlü işler sunmayı garanti ediyorum. Bir işi bitirmeden rahat etmediğim için teslim süresinde sıkıntı çıkmayacağının da sözünü verebilirim. İş disiplinine sahibim.

İstenilen hizmet daha detaylı  ve kapsamlı açıklanırsa  bu karşılıklı anlaşmamızı kolaylaştıracaktır. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (4)

goksel_dogan
23 Nisan 2021 02:40 tarihinde gönderildi.

Hızlı, kaliteli ve profesyonel bir yazar

yigit6
13 Nisan 2021 22:38 tarihinde gönderildi.

güzel

goksel_dogan
12 Nisan 2021 23:55 tarihinde gönderildi.

Mükemmel

goksel_dogan
5 Nisan 2021 18:34 tarihinde gönderildi.

Hızlı ve kaliteli yazar