Özgün Makale İngilizce

Makaleler çoğunlukla yazarın kendi argümanını aktardığı ve bu argümanı çeşitli referanslar ile desteklediği yazılardır. Bunun dışında internet sitelerinde bulunan kısa yazılar da makale olarak ifade edilmektedir. Tanımın belirsizliği bir haber yazısı, broşür veya kısa hikâyeyi de tanımlanma da kullanımına neden olmaktadır.

Makaleler günümüzde genellikle edebiyat eleştirileri açıklamak, öğrenilmiş argümanları ifade etmek, günlük yaşam gözlemlerini belirtmek ve yazarın düşüncelerinin yansımaları olarak kullanılmaktadır.

Özgün Yazılara Nasıl Ulaşılır?

icerik.net , özgün makale ingilizce kategorisi de içinde bulunmak üzere içerik üretmeye istekli uzman yazarlara sahiptir. Yazar profilleri üzerinden istenilen yazar ile çalışma olanağı sunmaktadır. Bunun yanında hazırda bulunan yazıların satışı da yapılabilmektedir.

Hizmetler Nelerdir?

Özgün makale İngilizce de dahil olmak üzere çeviri hizmetleri, Tanıtım yazısı, Ürün Açıklaması
Basın Bülteni, İnceleme İçeriği, Blog İçeriği, Kategori Açıklaması, Web Sitesi İçeriği, Yorum-Değerlendirme, CV-Ön yazı, Yabancı İçerik, Ödev-Tez, Redaksiyon, Çeviri Hizmetleri, Akademik Makale, Email Bülteni, Diğer Makale-İçerik hizmetleri verilmektedir.

İcerik.net Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Özgünlük: Hazır içeriklere kategoriler bazında arama yaparak ulaşılabilmektedir. Yazıları satın alma işlemi kısa ve kolaydır.

Güvenilirlik: İnternet sitesinde güvenli ticaret sistemi kullanılmaktadır. Hizmeti isteyen kişi sipariş vererek ödeme yapar. Ödeme havuzda bekletilir. Yazarın siparişi teslim etmesinden sonra alıcının onay vermesiyle kazanç yazarın hesabına aktarılır.

Gelişmişlik: Siparişlerin durumu hakkında SMS, email veya bildirimler ile bilgilendirme sağlanmaktadır. Yeni eklenen hazır içeriklerden haberdar olunmak istenirse bu da sağlanılmaktadır.

Kontrollü Yol: Hazır içerikler editörlerin kontrollerinden geçtikten sonra satışa sunulmaktadır. Satılmadığı her gün kopya kontrolünden geçirilerek özgünlük kontrolü sağlanmaktadır.
Önceki YazıSeo Uyumlu Makale R10
Sonraki YazıMakale Siparişi R10
Yorumlar (0)

Henüz bu konuya yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun.

Yorumunuzu Paylaşın