Makale Yazarlığı Site Önerisi

Günümüzde yeni bir iş alanı doğdu. İçerik yazarlığı ya da makale yazarlığı. Ancak bu iş alanı içerisinde bu mesleği yapmaya hevesli birçok insanın emeğinin yok sayıldığı yerler de var. İşte size güvenilir, içerik yazarlığı yaparak para kazanabileceğiniz iki internet sitesi; yazkazan.net ve icerik.net. Bu makale yazarlığı site önerisi sizin emeğinizin karşılığını alabileceğiniz siteler doğrultusunda belirlenmiştir. 

Yazkazan.net

Bu siteler için ilk akla gelen site yazkazan.net sitesidir. Sürekli iş bulunuyor olmasıyla gelirinizi arttırma imkanı verirken, ilk makalenizin onaylanmasından sonra standart yazar olarak seçilmenizin ardından
yazdıklarınızın kolaylıkla onaylanması içerik yazarlığı yaparken tercih edilme sebepleri arasındadır.

İcerik.net

Bir diğer makale yazarlığı site önerisi icerik.net sitesidir. Bu siteyi diğerlerinden ayıran en önemli özellik dilediğiniz konuda hazır makale üretebiliyor olmanız. Yazmaktan keyif aldığınız konuları yazarak hem keyfinize keyif katabilirsiniz hem de para kazanabilirsiniz. Üstelik makale siparişi vermek isteyenlerle yazarları buluşturan bir platform olmasıyla da dikkat çekiyor. Siz kendinizi ispat edebilecek içerikler ürettikten sonra sipariş vermek isteyenlerin dikkatini çekmeyi başarırsanız belki de içerik yazarlığı konusunda popüler hale gelebilirsiniz.

Güvenilir Olmayan Sitelere Dikkat

Güvenilir olmayan sitelere dikkat edin. Sürekli revize isteğinin gönderilmesi, iptal olan makalelerinizin kullanılması ve ödeme konusunda sıkıntı yaratan sitelerde yazarlık yapmayın. Deneme yanılma yöntemiyle bu sitelerde çalışmış kişilerin yazılarını okuyun. İnternet üzerinden araştırma yapın ve yalnızca güvenilir siteler için emek  harcayın.
Önceki YazıMakale Yaz Para Kazan Ekşi
Sonraki YazıYaz Kazan Ekşi
Yorumlar (0)

Henüz bu konuya yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun.

Yorumunuzu Paylaşın