Makale Yazarlığı Ekşi

Artık bilgiye ulaşmak çok kolay. İnternet sayesinde elimizin altında duran birçok alet ile dilediğimiz yerden istediğimiz bilgiye ulaşabiliyoruz. Hal böyle olunca yeni bir iş alanı da ortaya çıkmış oluyor. İçerik yazarlığı ya da makale yazarlığı.

Bilginin paylaştıkça çoğalmasına en iyi örnek olan internet bu yeni iş alanının doğmasında neredeyse tek etmen. Makale yazarlığı ekşi sözlük gibi platformu kullananların, yazdıklarını paraya dönüştürmek isteyenlerin mutlaka yapması gereken bir iş. Öğrenirken eğlendiğiniz, eğlenirken para kazandığınız bir iş sahibi olmak istiyorsanız bu konuda güvenilir sitelerin hangileri olduğunu bilmeniz gerek. İşte makale yazarlığı konusunda iki ideal site;
yazkazan.net
icerik.net

Güvenilir Siteler Hangileri?


Makale yazarlığı konusunda güvenilir olmayan bir sitede yazdığınız takdirde nasıl moralinizin bozulduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden makale yazarlığı yapmadan önce iyi araştırmalı, güvenilir ve sizi geliştirecek sitelere başvurmanız gerekmektedir. Bu sitelerin başında; yazkazan.net ve icerik.net gelmektedir.

Yazkazan.net sürekli iş bulunuyor olmasıyla gelirinizi arttırmanızı ve her konuda bilgi sahibi olmanızı sağlarken, icerik.net de özgün ve özgür makaleler üretmenizi sağlıyor. İcerik.net konuları sizin belirleyebileceğiniz hazır makale sistemi ile özgür içerikler üretmenizi destekliyor.

 
İCERİK.NET FREELANCER YAZAR BAŞVURULARI YENİDEN AÇILDI!
BAŞVURUNU YAP, KAZANMAYA BAŞLA! (KONTENJAN SINIRLIDIR)

 

Gerçekten Para Kazanın


Siz de biliyorsunuz ki makale yazarlığı ekşi sözlük gibi birçok sitede konu başlığı olmuştur. Kazanılan miktarlar konusunda da birçok dedikodu vardır. Öncelikle bir gerçek var, makale yazarlığı yaparak yüksek meblağlar kazanmanız çok güç. Ancak yazarak para kazanmaya çalışıp kazanamadığınız zamanları düşünün. Yüksek meblağlar vaat eden sitelerin güvenilirliğini düşünün. Yukarıda belirtilen siteler güvenilir ve emeğinizin karşılığını alabileceğiniz sitelerdir. Yani, fazla olmasa da gerçekten para kazanın. 

Önceki YazıMakale Yazarak Para Kazanmak Forum
Sonraki YazıMakale Yaz Para Kazan Ekşi
Yorumlar (0)

Henüz bu konuya yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun.

Yorumunuzu Paylaşın