Makale Siparişi R10

R10.net bir webmaster forumudur. Ayrıca ticaret puanları ile biçimlenen güvenilir ticaret sistemi olan ülkemizdeki en popüler ticaret siteleri arasındadır. Forumun içerisinde her çeşit ürün ya da hizmetinizi pazarlayabilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizi alanında uzman olan kişilere belirli ödemeler karşılığında yaptırabilirsiniz. Web sitesinde yayınlamak adına içeriğe gereksinim duyuyorsanız veya E-bültenlerinizde yayınlamayı düşündüğünüz makale siparişleri vermek istiyorsanız r10.net sizlere çeşitli kategorilerde nitelikli içerik hizmetleri takdim etmektedir.

Özgün İçerik

Makale siparişi r10, özgün içerik siparişi verebileceğiniz güvenilir bir webmaster adresidir. Müşterilerinin özel siparişi üzerine hazırlanan içeriğin tamamı, müşterilerine aittir. İçerik sahibi daima bir kişidir ve her zaman özel ve özgün olarak hazırlanır. Siz bir sipariş verdiğiniz vakit, vermiş olduğunuz sipariş size özel yetkili bir uzman tarafınca güncel bilgiler ışığında %100 özgün olarak hazırlanacaktır. Copyscape ya da Google arama motorunu kullanarak, indeksleri kolaylıkla kontrol edip içeriğinizin özgünlüğünü teyit edebilirsiniz.

Sipariş Üzerine Makale Hazırlama

Makale siparişi r10, sitesinde vermiş olduğunuz siparişler alanında uzman yazarlarımız tarafından istediğiniz kategoride,  istediğiniz başlık ve anahtar kelimeleri kullanarak hazırlanır. Siz makalenizi teslim almadan evvel gerekli kontrollerin tamamı gerçekleştirilir. Makaleler adınıza özel olarak hazırlandığından dolayı okuyucu kitleniz sayfanızı okur ve yazı içerisindeki yönlendirmelerden faydalanabilir. Üç önemli seo kriteri böylelikle yerine getirilmiş olur.

Makale Siparişi Verirken İletmeniz Gerekenler

Öncelikle siparişiniz hazırlanmadan evvel iş için ayırdığınız bütçenizi söylemeniz gerekir.  Makale siparişlerinizin ne kadar süre zarfında sizlere ulaşacağı yazmalı, siparişiniz tamamlanınca gereken ücret karşı tarafa yapılmalıdır. Ayrıca www.icerik.net adresinde farklı kategorilerde dilediğiniz makale siparişlerini verebilirsiniz. 2017 yılından beri bu alanda hizmet veren site, alıcılarına profesyonel kadrosuyla hizmet takdim etmektedir.
 
Önceki YazıÖzgün Makale İngilizce
Sonraki YazıMakale Yazarak Para Kazanmak Forum
Yorumlar (0)

Henüz bu konuya yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun.

Yorumunuzu Paylaşın