Hikaye Yaz Kazan

İnternet üzerinden bir çok para kazanma yöntemleri vardır. Bunlardan biride hikaye yaz kazan sitesidir. Hikaye yazarak para kazanmak oldukça keyifli olmak la birlikte gelirinize katı yapmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken hayal dünyanıza yolculuk yapmaktır. Hikaye yaz kazan sitesinden para kazanan yüzlerce yazar hikaye yazarak önemli gelirler elde etmektedir. 

Belirlenen bir konuda her yaştan kesim için kısa hikayeler yazarak para kazanmak çok kolay. İlgi çeken hikayeler her zaman kendisine okuyucu bulur. Arama motoruna hikaye yaz kazan diye arattırarak siteye çok kolay ulaşabilir ve üye olarak yazarak para kazamaya başlayabilirsiniz.

HİKAYE YAZMADA DİKKAT EDİLECEK UNSURLAR

Hikaye yazarken ilk önce hangi kesime hitap edeceği konusunda karar verilmelidir. Eğer çocuk yaştaki kesime hitap eden hikayeler yazılacaksa daha sade bir dil kullanılmalıdır. İlgi çeken ve şiddet içermeyen kelimeler, eğlendiren cümleler ile anlatılmak istenen konu aktarılmaya çalışılmalıdır. Genelde hikaye yaz kazan sitesine kısa hikayeler yazıldığından sonuca çok çabuk giden bir üslup tercih edilmelidir. Yani anlatım çocukta ne anlatığını düşündürmek yerine hayal kurmasını sağlamak gerekir. 

Eğer biraz daha genç kesime hitap edilecekse o zaman biraz daha soru cevaplı, anlaşılabilir ve edebi yönden daha düşündürücü bir üslup tercih edilmelidir. Kaba tabirlerden özellikle kaçınılmalıdır.  Konu tercihlerinde genelde hayatta karşımıza çıkabilecek konular ele alınmalıdır. Kıssadan hisse diye tabir edilen yani bir bakıma her okuyucunun kendine göre bir anlam çıkarttığı hikayeler yazılmalıdır..

KURALLAR

Aslına bakarsanız kuralları hikayeyi yazan koyuyor. Ancak yazı yazarken imla kurallarına ve noktalama işaretlerine özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Samimi olan anlaşılır bir yazı her zaman size kazanç sağlayacaktır.
Önceki YazıYazı Yazarak Para Kazanmak Ekşi
Sonraki Yazıİçerik Yazarlığı Ve Metin Yazarlığı Fark…
Yorumlar (1)
Hatice S.
12 Ocak 2021 10:06 tarihinde gönderildi. CEVAPLA

Öncelikle bu tarz siteler gerçekten faydalı ve verimli. Her insanın maddi durumu ,olanakları veya bir takım nedenler dolayısıyla kitap çıkartma hayalleri rafta bekliyor. Ayrıca yazdıklarımızın ilgi görüp göremeyeceği, eksiklerimizi ,hatalarımızı, tarzımızı , üslubumuzu daha net anlayabiliriz . Bu süreçte benliğimizi keşfeder; hayatımızda önemli olayları daha doğru yorumlar ve sonuçlarımızın nedenini daha kolay algılayabiliriz. Teşekkürler...

Yorumunuzu Paylaşın