En İyi Korku Evleri İzmir

Genel olarak bakıldığı zaman oyun başladığı andan itibaren ilk hedef evin dışına çıkmayı başarabilmektir. Her an ve her yeni noktada farklı bir aksiyonun devreye alındığı izmir korku evi giriş ücreti içeriğe göre değişiklik gösterir. Çözülmesi gereken bulmacalar, başarıyla yerine getirilmesi gereken görevler ve sır dolu ipuçları sonuca başarılı bir şekilde ulaşmak isteyenlerin dikkatle takip etmesi gereken mesajlar arasında sayılabilir.

Farklı Bir Eğlence Anlayışı

Farklı bir eğlence arayışı içinde olanlar, sıradan bir günü heyecanlı hale getirmek veya özel bir günde unutulmayacak anılar biriktirebilmek için buluşma noktası olarak izmir de korku evi hizmeti veren birbirinden özel adreslerden yana tercih kullanabilir. 
            * En az 2 kişiden oluşan ekiplerin korku evinde kalma süresi yaklaşık olarak 1 saattir.

Farklı temalar üzerine kurulan korku evlerinde oyun kuralları da farklılık gösterebilir. Bu heyecana dahil olmak için ekibin bir parçası olmak isteyenlerin içeride kaldıkları süre zarfında atik, korkusuz ve kararlı olması gerekir. Kaçacak yerlerin önceden tespit edilebilmesi olası 3 boyutlu figürlerle karşılaşma anında avantaj sağlayacaktır.

Her An Arkanızı Kollayın!

Katılımcıların her an arkalarını kollamaları gereken ve dikkati elden bırakmamaları gereken izmir korku evi fiyatları grup eğlencesi düşünüldüğü zaman son derece avantajlıdır. Siz de başrolde olduğunuz bir korku filminde mutlu sona ulaşmak istiyorsanız bulunduğunuz konuma en yakın izmir korku evi adres seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. 

Verilen süre boyunca adrenalinin hiç azalmadığı tam tersine arttığı korku evleri, karanlık bir ortamdan kaçmak için yeni fikirler üretmeniz gereken yeni nesil eğlencenin ortak noktalarıdır. Aniden eşyaların yer değiştirdiği, garip canlıların gizlice göründüğü ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan mekanlara gitmeden önce yazılan izmir korku evi yorumlar ve tavsiyeler hakkında bilgi edinebilirsiniz. İzmir'de hizmet veren korku evlerine hep birlikte göz atalım.

1- İzmir Kumpas Korku Evi

Her gün 09.30-00.00 saatleri arasında hizmet veren Kumpas Korku Evi, kendini maceranın tam da göbeğinde bulmak isteyenlere özel hizmet veriyor. Kesintisiz özel seanstan yararlanmak isteyen müşteriler 2 saat boyunca macerayla baş etmeye çalışabilirler. İçeriye girenlerin bol şansa ihtiyaç duyduğu izmir korku evi nerede diye düşünüyorsanız Alsancak'ta bulunan Tavacı Recep Usta'nın arka kapısının yanındaki binaya giderek korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Aniden program değişikliği yapmayı düşünüyorsanız korku evine girmeden önce rahat bir ayakkabı ve kıyafetlere sahip olup olmadığınızı kontrol ederek işe başlayabilirsiniz. Heyecan sizi bekliyor!

2- Alsancak Teksas Korku Evi

Önceden rezervasyon yapılması halinde 7/24 hizmet veren mekan, Odin'in lanetli şatosu şeklinde dekore edilmiş. Ürkütücü şato konseptli korku evinden çıkmak hiç de kolay değil. Bir seansın 60 dakika sürdüğü eğlence en az 2 ve en fazla 10 kişilik katılım için uygun. Zekanın ön planda tutulduğu kaçış oyununda fiziksel güce çok fazla yer verilmemiş. Diğer korku evlerinden farklı olarak izmir korku evi alsancak fiyatlar katılımcıların içeride kaldıkları süre veya farklı bir deyişle içeriden çıkamadıkları dakikaya göre belirleniyor. Korku evlerinde keyifli vakit geçirmek ve karşınıza çıkan her yeni sürprizde etkili olmak istiyorsanız grubunuzu 4-6 kişi arasında kurmanızda fayda var.

3- American Horror House

Bugüne kadar izleyeceğiniz en korkunç filmde başrol kahraman olmaya hazır mısınız? 3 katlı bu mekanda ana tema İŞKENCE. 2-10 kişinin katılım yapabileceği bu etkinlikte daha önceden öldürülmüş 4 çocuğun cesedine ulaşmak göreviniz olacak. Yolunuza çıkacak şeytani ruhlardan uzak kalmaya bakın. 24 saat açık olan mekanda oyuna gece yarısından sonra dahil olmak isteyenlerin mutlaka rezervasyon yaptırması gerekiyor. Minimum 4 kişi için verilen kişi başı fiyatlara içeride geçirilecek zaman, heyecan, adrenalin, korku ve kötü sürprizler de dahil. 4 çocuğu öldüren Dr. Abraham Bulina sizin de peşinizi bırakmayacak.Attığınız her adıma dikkat edin ve verdiğiniz karardan sorumluluk almaktan kaçınmayın.

4- Mahşer Korku Evi

Adı üstünde olan bu korku evine girişte yaş sınırlaması var. 16 yaşından küçüklerin giremediği evden çıkmak hiç kolay değil. Hemen her korku evinde olduğu gibi bu alan da; klostrofobi, panik atak, epilepsi, anksiyete, astım veya kalp rahatsızlığı olanlar ve hamileler için uygun değil. Oyun içinde fotoğraf veya video kaydı almak kesinlikle yasak. Korku evi ücreti katılımcı sayısına bağlı olarak değişmiyor. Hikayenin ses efektleriyle desteklendiği mekanda her türlü sürpriz planlı bir şekilde kullanılmış. İzmir ve çevresinde korku evi hizmeti veren ilk adresler arasında yer alan Mahşer, size de unutamayacağınız bir heyecan vaat ediyor.

5- 6.His Korku Evi

Korku ve gerilimin en üst seviyede olduğu eve 12 yaşından küçük katılımcı alınmıyor. Gündüz ve gece seanslarında fiyat farklılığı olan hizmette gruplar en az 2 ve en kalabalık 12 kişiden oluşabiliyor. İçeri girmeden önce başınıza gelebilecekler hakkında bilgilendirme yapılan korku evinde, içeride kalınan bir saat boyunca çok farklı hikayeler eşliğinde adrenalin seviyeniz tavan yapabilir. Kendinizi hikayenin akışına bırakarak kısa süre içerisinde planlı bir kaçış gerçekleştirebilirsiniz. Hayal gücünüzü devreye sokarak kendinize farklı görevler çıkarabilir ve belki de içeride kalan diğer arkadaşlarınıza da yardım edebilirsiniz. Bugüne kadar ne kadar çok korku filmi seyrettiyseniz o kadar başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz.

6- Küp Bornova Korku Evi 

Kaçış ve korku evi olarak hizmet veren adres, heyecanlı dakikalar yaşamanıza yardımcı olacak. 2-10 kişilik ekiplerle içeri girebilir ve daha erken kaçış planı yaparak daha az ücret ödeyebilirsiniz. 3 farklı oyun paketinin olduğu adres yaklaşık olarak 150 metrekarede kurulu. Kendinizi azılı katil Devvil'in hedefinde bulmadan önce sinirlerinize hakim olabileceğinize emin olamnız gerekiyor. Eğer 45 dakika içerisinde oyundan çıkarsanız %50 indirim alabilirsiniz. Süre dolduğunda içeriden çıkmayan ekipler tam ücret tarifesinden hizmet alabilirler. Her bir oyunun 10 bölümden oluştuğu göz önüne alındığı zaman oyalanmak için fırsatınız olmadığını içeri girmeden önce bilmelisiniz.

7- Azap Korku Evi

Herkesin duyduğu kulaktan kulağa dolaşan şehir efsanelerinin gerçek olduğu bu evde, korkularınızla yüzleşmeye hazır mısınız? Farklı kurgusu, gizemli havası ve yaratıcı bulmacalarıyla bir korku&kaçış evi olan Azap, yaşanmış hikayelerden yola çıkarak yüreğinizin ağzınızda atmasını sağlayacak. En az 3 ve en fazla 9 kişinin aynı anda katılım sağlayacağı korku evine giriş 15+ yaşla sınırlandırılmış. Ölüler, olağanüstü yaratıklar, garip sesler ve sırlar sizi içine çekerken siz dışarıya kaçmayı başarabilecek misiniz? Karşınıza çıkacak her yeni hikaye, bir önceki kararınızı sorgulamanıza ve her attığınız adım büyük bir çukurda kaybolduğunuza inanmanızı sağlayacak. Sadece kendine güvenen ve her şartta soğuk kanlılığını koruyabilenlerin girebileceği bu kapıdan geçtiğinizde sadece karanlığa odaklanmalısınız. 

8- Duyoz Araf Korku Evi

Bebeği öldükten sonra eşi tarafından parçalara ayrılan Duyoz, ölümle yaşam arasında senden yardım istiyor! Her odada farklı bir vücut parçası aramaya ve onları bir araya getirmeye hazır mısın? Zeka ve dikkatin her şeyden önemli olacağı 1 saat içinde heyecan, gerilim ve adrenalin seni alacağın kararlarda yalnız bırakmayacak. Minimum 2 ve maksimum 8 kişiden oluşan ekipler, bu kaçış oyununda her ana yeni bir sürprizle karşılaşabilirler. Oyun içinde alacağınız her yeni karar bir sonraki adımınızı değiştirecek güce sahip. Korkarken eğlenmeye ve eğlenirken kaçmaya hazır mısınız? Her an tetikte olun ve canlı aktörlerle karşılaştığınızda nereye kaçacağınıza baştan karar verin.

9- Panzehir Korku Evi

Korku seviyesini kendinizin ayarlayabildiği bu ev ön yargılı olanlar için ideal bir seçim. Korku ögelerinin diğer evlere nazaran daha alt seviyede tutulduğu bu adreste, zekice planlanmış olaylar sizi farklı bir dünyaya götürecek. Hanımzade'yi kimin öldürdüğünü 1 saat içinde bulmaya hazır mısın? Gizli formüle sahip olan panzehiri bularak başına gelecek diğer felaketlerden kurtulabilir ve heyecan seviyenle başa çıkabilirsin. Aldığın bu görevi dakikalar içinde yerine getirerek fark yaratabilir ve kuracağın organizasyonla çevrendekilerin geleceğini kurtarabilirsin.

10- Titan Korku Evi

Seni korkutacak hiç bir şey olmadığını düşünüyorsan şansını bir de Titan'da deneyebilirsin. Korku temalı, mezarlık konseptli olan kaçış evi, 9 odadan oluşuyor. İçinde 24 tane mezar bulunan bu ev, bahçesiyle gizemli olayların adresi. Azor lakabıyla anılan şeytani katilin evine girmeye hazır mısın? Çözüm üretmen ve sonuca ulaşman için sadece zekan ve dikkatin yeterli olacak. Yaş sınırının olmadığı bu eve girmek için ekibini kurarak izmir korku evi numara veya sosyal medya adresleri üzerinden rezervasyonunu gerçekleştirebilirsin.  

Yeni bir heyecan yaşamak ve unutulmayacak bir anı biriktirmek için korku evini tercih edenlerin mutlaka rezervasyon yaptırması gereklidir. Seanstan en az 10 dakika önce verilen adrese giderek mekanı tanımaya çalışabilir ve bir saat boyunca alacağın kararlarla nasıl hayatta kalacağını belirleyebilirsin. Korku evinde ne kadar hızlı hareket edersen sonuca o kadar hızlı ulaşabilir ve belki de hayatta kalmayı başarabilirsin!  
Önceki YazıYazılım Testi
Sonraki YazıPubg İşaret Fişeği Olan Ve Bulunan Yerle…
Yorumlar (0)

Henüz bu konuya yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun.

Yorumunuzu Paylaşın